Keratyny-na-jakich-pracuję

  • keratynowe-przedluzanie-pogrubianie-rzes-gdansk-sopot-gdynia-muszarska-basia-beautyhair-czestochowska

Keratyna od Amazon Keratin to innowacyjne zabiegi keratynowe, których celem jest odbudowa zniszczonych włosów, ich intensywne odżywienie i sprawienie aby włosy były łatwe w ułożeniu.

Polega na uzupełnieniu w strukturze włosa niedoboru keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów. Produkty Amazon Keratin, oprócz keratyny, która regeneruje uszkodzone włosy, zawierają również antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych oraz kwasy tłuszczowe, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Zabiegi keratynowe Amazon Keratin przeznaczone są dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami, jak również dla osób które chcą zregenerować i odżywić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi. Nasze terapie keratynowe można wykonywać nawet na bardzo zniszczonych włosach ponieważ są to przede wszystkim zabiegi regeneracyjne.

Firma Amazon Keratin wyróżnia się szeroką gamą produktów keratynowych. W swojej ofercie posiada zabiegi które służą do wyprostowania włosa jak i również produkty nie zmieniające jego struktury. Amazon Keratin obala mit mówiący że zabiegi keratynowe tylko prostują włosy. Duża grupa klientek nie decyduje się na zabieg keratynowy z obawy przed wyprostowaniem swoich naturalnych loków. Z produktami Amazon Keratin jest możliwe zregenerowanie włosów kuracją keratynową bez zmiany ich struktury.

Po zakończeniu zabiegu włosy są gładkie, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, lśniące, sprężyste i podatne na stylizację. Są także bardziej odporne na negatywne działanie promieni UV i puszenie się w wilgotnym środowisku. Keratyna od Amazon Keratin to gwarancja udanego zabiegu.

Keratyna kokosowa

Keratyna kokosowa to najnowszy i najnowocześniejszy produkt z linii keratyn Amazonkeratin.
Jest to produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania oraz nawilżenia włosów.
Seria kokosowa jest używana do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi.
Głównym składnikiem jest olej kokosowy który wnika w głąb łodygi włosa , odżywia je i dostarcza niezbędnych składników mineralnych, takich jak potas, cynk czy magnez.
Zamyka łuskę włosa, dzięki czemu staje się on miękki, lśniący, a końcówki nie rozdwajają się.
Dzięki zastosowaniu tego produktu włosy są  proste, miękkie i łatwe do ułożenia.
Skutecznie prostuje, odżywia i nadaje blasku wszystkim typom włosów.

Keratyna winogronowa

Keratyna winogronowa to najsilniejszy produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania włosów. Można używać go do każdego rodzaju włosów ale najbardziej efektywny jest przy zastosowaniu na włosach bardzo kręconych. 
Używany jest również do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Po zastosowaniu tego produktu włosy są miękkie,  gładkie i łatwe do ułożenia. Rezultat jest widoczny do 6 miesięcy.
Naprawia włosy uszkodzone czynnikami chemicznymi.  
Przywraca zdrową kondycję włosów.
Pozostawia błyszczące i gładkie włosy.

Keratyna Botox

Jest to rewolucyjny produkt wśród zabiegów prostujących włosy. Jego formuła zawiera opatentowaną kombinację keratyny, białka pszenicy, aloesu i kolagenu przetworzonych w unikalny sposób, aby sprzyjać infuzji aminokwasów głęboko w korze włosa. Odbudowuje i regeneruje włosy zniszczone zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Keratyna od Amazon Keratin to zdrowe lśniące włosy.  Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Regeneruje wszystkie rodzaje włosów. 
Pozostawia gładkie, zdrowe i błyszczące włosy .
Chroni przed czynnikami środowiskowymi.

Keratyna jabłkowa

Jabłkowa Keratyna nie zawiera typowych związków chemicznych używanych do prostowania włosów. Składa się z aminokwasów i innych naturalnych składników. Nie prostuje włosów jak powyższe produkty natomiast używana jest głównie aby wyeliminować puszenie się włosów oraz w celu ich nawodnienia. Uzupełnia keratynę głęboko w korze włosa przywracając im elastyczność i zdrową kondycję. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 2 miesięcy.
Zmniejsza objętość i eliminuje puszenie się włosów. 
Umiarkowanie prostuje włosy.

Keratyna czekoladowa

Zabieg czekoladową keratyną jest słabszy od Winogronowej Keratyny. Zalecany jest do stosowania na włosach które nie są bardzo kręcone oraz w sytuacji gdy klientka chce aby pozostawić naturalne fale i zmniejszyć objętość włosów. Włosy po zastosowaniu tego produktu nie puszą się i nie są mocno kręcone. Dodatkowo odbudowuje włókno włosa i przywraca ich zdrową kondycje. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 3 miesięcy.
Nawodnienie ekstraktem z kakao
Zwiększa syntezę keratyny.
Eliminuje puszenie się włosów.

Dodatkowo Antii-Frizz – terapia białkowa

Powoduje że włosy są błyszczące i eliminuje ich puszenie. Ta zaawansowana terapia białkowa, wzbogacona o naturalne oleje. Produkt natychmiast wnika głęboko w korę włosa pozostawiając zdrowe włosy.
Polepsza elastyczność włosów. 
Regeneruje kruche i łamliwe włosy.
Sprawia że włosy przestają się rozdwajać. 

 

 

F
F