Keratynowe przedłużanie rzęs

Keratynowe przedłużanie rzęs – jest to zabieg polegający na podkręceniu, wydłużeniu i odżywieniu własnych rzęs, bez konieczności doklejania sztucznych. Zabieg wykonuje się keratyną i składa się z kilku istotnych etapów.

Keratynowe przedłużanie rzęs

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Pierwszym etapem jest naniesienie komponentu, w postaci kremu, na rzęsy.
Dzięki niemu, komórki zewnętrznej warstwy włosa, tak zwane łuski, otwierają się i wchłaniają aktywne składniki tego komponentu.
To właśnie ten etap sprawia, że doskonale odżywione włoski podnoszą się od nasady ku samej górze i nabywają kształt łuku.

Kolejny etap polega na wprowadzeniu w głąb włosa składników, które pogrubiają rzęsy, przez co są większe i bardziej wyraziste.

Trzeci etap to naniesienie pigmentów, który nasyca kolorem nasze rzęsy.

Końcowy etap polega na zamknięciu łusek.
Naniesiona substancja zostaje na rzęsach przez około 24 godziny.

WYNIK PO 24 GODZINACH:

  • Rzęsy mają więcej objętości, są dłuższe, podkręcone i bardziej wyraziste
  • Rzęsy są nasycone kolorem; wyglądają tak, jakby przed chwilą zostały wytuszowane.

Atutem jest to, że po zabiegu rzęsy stają się podkręcone i pofarbowane, co oznacza, że nie ma potrzeby ich codziennego malowania czy też używania zalotki do nadania im kształtu. Oszczędza to nasz czas i pieniądze.

Efekt wydłużenia i podkręcenia rzęs utrzymuje się przez 2-3 miesiące, bez dodatkowych zabiegów czy korekcji, więc nawet po wielokrotnym skorzystaniu z basenu czy sauny, rzęsy zostaną nienaruszone.

Pozwól sobie poczuć się pewnie i kobieco nawet bez codziennego malowania rzęs!

Keratynowe przedłużanie rzęs


KOSZT ZABIEGU:


  • cena zabiegu wynosi 147 zł.
  • czas zabiegu około 90 minut.

Opinie o zabiegu:

«Jestem zabieganą mamą dwójki 4 letnich dzieci. Pracuję, zajmuję się domem i oczywiście dziećmi. Mając takie żwawe pociechy, trudno mi czasami zebrać się rano do pracy czy żeby zawieźć je do przedszkola. A z keratynowym przedłużaniem rzęs zadanie jest proste.
Nakładam trochę podkładu i różu, a rzęsy i tak są już umalowane. Wyglądają bardzo naturalnie. Są długie, wyraziste i co najważniejsze, figlarnie podkręcone. Na dodatek, po zabiegu, rzęsy stają się także odżywione i bardzo przyjemne w dotyku. Co nie może nie cieszyć.
Robiłam keratynowe przedłużanie rzęs po raz pierwszy i jestem pewna, że pójdę na zabieg jeszcze raz. Jestem bardzo zadowolona z efektu!»


«Keratynowe przedłużanie rzęs to najbardziej wygodna rzecz na świecie! Kiedy budzisz się rano, już jesteś piękna i umalowana. Teraz mój poranny makijaż zajmuje mi o wiele mniej czasu niż przedtem. Rzęs nie trzeba ani podkręcać zalotką ani tuszować kilka razy aby nadać im objętości i nasyconego koloru.
Po śnie i w ciągu całego dnia, rzęsy wyglądają po prostu rewelacyjnie.
Są długie, pełne objętości i zalotnie wygięte do góry.
Wszystkim polecam nową metodę keratynowego przedłużania rzęs! Naprawdę bardzo ułatwia makeup każdej dziewczynie.»