80-180 Gdańsk, ul. Częstochowska 27/m1
+48789022497
muszarskabasia@gmail.com

Profesjonalny zabieg leczniczy do włosów MilkShake

Profesjonalny zabieg leczniczy do włosów to innowacyjny system, wykorzystujący bogactwo naturalnych składników, milk_shake integrity. System zapewnia wszystkie niezbędne składniki które sprawiają że włosy stają się lśniące, pełne energii i zdrowia.
Program oparty na wyjątkowe j prostej zasadzie: uzupełnić włosy o jego naturalne elementy.

Profesjonalny zabieg leczniczy do włosów składa się z kilku etapów, które mają za zadanie maksymalnie zregenerować włosy już przy pierwszym ich użyciu. Niewiarygodne rezultaty uzyskuje się po kilku zabiegach wykonanych w określonym cyklu. 
Cykle te ustala się indywidualnie na podstawie analizy stopnia zniszczenia włosa.

zabieg milkshake na wlosy
Masło Muru Muru z kompozycją aminokwasów penetruje włosy zapewniając im składniki odżywcze i białko

Kompozycja aminokwasów

  • działa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz włosa, wzmacniając i chroniąc jego strukturę, a także wyraźnie poprawiając kondycję włosów zniszczonych;
  • chroni skórę oraz wygładza powierzchnię naskórka zapewniając jedwabisty efekt, jak również lśniącą, miękką i odżywioną fryzurę;
  • natychmiast wygładza powierzchnię włosa

Poszczególne etapy przebiegają następująco.

Do wyboru jako rozpoczęcie zabiegu stosuje się Skoncentrowany integrator białka i aminokwasów lub Odżywcze masło Muru Muru 
Odżywcze masło Muru Muru pozostawia miękkie, odżywione i lśniące od pierwszej jego aplikacji. Jest to unikalna mieszanka do głębokiego odżywienia włosa. Idealny do wszystkich rodzajów włosów.

Masło Muru Muru z kompozycją aminokwasów penetruje włosy zapewniając im składniki odżywcze i białko

Składniki aktywne

Ekstrakt pomarańczowy, pomarańczowy olejek eteryczny, olej arganowy, skoncentrowany olejek bergamotki, masło kakaowe, wosk pszczeli, olej kokosowy, masło shea, organiczne masło muru muru, olej rycynowy.
Preparat podgrzewa się do konsystencji ciekłej i nakłada się na całej długości włosa. Pozostawia na kilka minut. Ja osobiście w tym czasie dla jeszcze większego wzmocnienia efektu wprasowuję go we włosa pielęgnicą.

Skoncentrowany integrator białka i aminokwasów to odżywczy dodatek do włosów, który regeneruje i wzmacnia uszkodzone chemicznie różnymi zabiegami włosy. Jego formuła z białkami ryżu i pszenicy pomaga chronić włosy. Również zawiera organiczne masło muru muru z kondycjonowanym działaniem odżywczym. Pomocny w ochronie koloru.
Preparat nakłada się na całej długości włosa i pozostawia na kilka minut. Również i w tym wypadku dla jeszcze większego wzmocnienia efektu wprasowuję go we włosa pielęgnicą.

Kolejny etap zabiegu

Następnie włosy zostają umyte specjalistycznym szamponem, który delikatnie oczyszcza i zapewnia większą stabilność koloru dzięki siarczanowej i wolnej od soli postaci zawierającej organiczne masło muru muru. Odżywia, kondycjonuje i nawilża włosy natychmiast. Eliminuje efekt frizz, pozostawiając je delikatne i promienne.
Szamponem zmywa się wcześniej nałożone masło muru muru. Jeżeli masło nie zmyło się za pierwszym razem z powodu swojej gęstej konsystencji, czynność powtarza się.

Kolejnym etapem jest nałożenie odżywczej maski do głębokiego leczenia. To głęboko odżywcza terapia dla wszystkich rodzajów włosów. Jest to specyficzna formuła aby głębiej i mocniej odżywiać włosy oraz eliminować efekt puszenia się. Przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów. Dodaje włosom miękkości, połysku przy jednoczesnym zachowaniu integralności koloru. Składnikami aktywnymi są tu hydrolizowana keratyna, olej kokosowy, organiczne masło muru muru.
Odżywkę nakłada się na czyste mokre włosy. Po przeczesaniu po około 5 minutach spłukuje czystą wodą.

głęboka odrzyka

Ostatnim etapem jest terapia odnowy struktury włosów aminokwasami. Idealnie regeneruje suche i osłabione włosy oraz włosy zniszczone po zabiegach chemicznych. Pozostawia je lśniące i miękkie. Zawiera organiczne masło Muru Muru z ekstraktami które odżywiają i pielęgnują włosy.
Ampułki z preparatem to skoncentrowane źródło białka.
Składnikami aktywnymi są: ekstrakt z korzenia łopianu, zhydrolizowana keratyna, kompleks aminokwasów, kompleks wielowitaminowy, wyciąg z żeń-szenia, białka pszenicy, organiczne masło muru muru, białka ryżowe, białka sojowe.