80-180 Gdańsk, ul. Częstochowska 27/m1
+48789022497
muszarskabasia@gmail.com

Promocja na keratynę diamentową

Teraz w promocji wykonam Ci zabieg Keratyna Diamentową. Włosy do łopatek 200 zł, za łopatki 250 zł, a potem co około 5 cm +50 zł.

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który ma na celu maksymalne odżywienie włosów. Ich regenerację zapewnia keratyna, która zaczyna działać pod wpływem wysokiej temperatury. Wyprostowanie włosów to tak naprawdę efekt uboczny, który z czasem słabnie. Więcej o zabiegu dowiesz się klikając w zabieg keratynowy.

Z promocji może skorzystać każda dziewczyna, która ma skończone 18 lat. Nie ma znaczenia na jaki zapiszesz się termin do końca 2018 roku.

Do końca Promocji Pozostało

  • 00Pozostało Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

Możesz wybrać aż do 5 swoich propozycji kiedy miałabym wykonać Ci zabieg w promocji.

W wolnej chwili sprawdzę proponowane przez Ciebie terminy czy są dostępne i potwierdzę Ci najszybsze z interesujących Cię dat.

Jeżeli podasz mi swój numer telefonu to po odczytaniu Twojej wiadomości będę kontaktowała się z Tobą wysyłając Ci sms.
Jeżeli interesują Cię najszybsze wolne terminy, to kliknij pierwszy wolny termin (inaczej nie wyślesz wiadomości) i w rubryce treści Pytania/uwagi napisz „interesują mnie najszybsze wolne terminy”.

Bardzo ważne! W dni robocze odpowiadam zwykle w ten sam dzień , w weekendy może się zdarzyć , że wiadomość otrzymasz w pierwszy dzień roboczy.  W razie problemów pisz na mój fanpage na Facebooku.

KalendarzNumer telefonu:

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Pytania/uwagi:

Proszę wpisać kod widoczny na obrazku
security code
wystarczą małe litery: