80-180 Gdańsk, ul. Częstochowska 27/m1
+48789022497
muszarskabasia@gmail.com

Terapia włosów Q3 oraz Q3 Therapy Blond

Q3 Therapy i O3 Therapy Blond to ochronna terapia pielęgnacyjna olejkami do włosów zniszczonych. To innowacyjna procedura pielęgnacyjna, która otacza włos ochronną warstwą i silnie je pielęgnuje.

Q3 Therapy to ochrona włosów przed wysuszeniem i wzmocnienie zniszczonej struktury włosa od wewnątrz. Dodatkowo przywraca naturalny pH oraz ochrania przed oddziaływaniem wysokiej temperatury  i niszczycielskimi skutkami działania promieniowania UV dodatkowo nabłyszczając je.

Zalecenia do stosowania:
Q3 Therapy ochronna terapia pielęgnacyjna olejkiem zaleca się do następujących rodzajów włosów:

  •  włosy często farbowane,
  •  włosy zniszczone, włosy bez połysku i witalności,
  • włosy suche, łamliwe i rozdwojone ( rozdwojone końcówki należy przyciąć Split Ender PRO ),
  •  włosy po trwałej ondulacji lub po chemicznym prostowaniu,
  •  włosy zniszczone wysoką temperaturą (po użyciu suszarki, prostownicy, lokówki)
  • włosy silnie rozjaśniane (zalecana kuracja Q3 Therapy Blond)

Q3 Therapy ochronna terapia pielęgnacyjna olejkiem może być przeprowadzona bezpośrednio po farbowaniu i rozjaśnianiu lub pomiędzy tymi zabiegami. Z powodzeniem można zastosować ją podczas keratynowego prostowania włosów jako uzupełnienie zabiegu co spowoduje, że włosy będą bardziej witalne i uzyskają silniejszy blask.

Q3 Therapy to trzyetapowa kuracja pielęgnująca, która zwiększa swoje działanie podczas każdego zastosowania. Podczas pierwszego zastosowania, zaczyna powstawać ochronna warstwa wyniki są widoczne od razu. Po około trzecim zastosowaniu (w cyklu) warstwa ta już się dobrze wzmocniła, a po piątym utworzyła się już stała warstwa ochronna. 
Zaleca się stosowanie po kuracji produktów dedykowanych. 

Opis zabiegu pielęgnującego Q3 Therapy:

Zabieg pielęgnacyjny opiera się w głównej mierze na zastosowaniu oleju arganowego, który posiada niezwykłe właściwości jest jednym z najdroższych i najwartościowszych olejków świata. Olej ten jest wytwarzany w Maroku wyłącznie z owoców drzewa arganowego. Skład oleju arganowego jest podobny do produkowanej przez ludzkie gruczoły wydzieliny zwanej sebum, który w naturalny sposób chroni włosy, pielęgnuje oraz wzmacnia jego strukturę. W połączeniu z z doskonałymi olejami makadamia oraz z pestek winogron osiągamy głęboko skuteczną ochronę. Kompozycja tych olejów chroni i nadaje włosom poza tym połyskujących refleksów, witalności i energii.

  • Etap 1. Wygładzenie struktury włosa oraz działanie nawilżające. Etap ten intensywnie nawilża włosy, które dają się lekko rozczesywać oraz przywraca im naturalną wartość pH włosów.
  • Etap 2. Regeneracja i wzmocnienie zniszczonej struktury włosa. Cenne oleje arganowe i z pestek winogron głęboko wnikają w warstwę korową włosów, zapewniają intensywną pielęgnację, zwiększają gęstość włosów oraz naprawiają ich zniszczoną strukturę.
  • Etap 3. Ochrona powierzchni włosów oraz promienny połysk. Niezwykła formuła tego profesjonalnego preparatu nabłyszczającego zachowuje powstały podczas zabiegu film ochronny, nadaje włosom promiennego połysku, wzmacnia siłę koloryzującej farby oraz połysk farbowanych włosów. Oprócz tego dodaje włosom dodatkowej ochrony przed oddziaływaniemwysoich temperatur oraz przed szkodliwym promoieniowaniem UV