fbpx

Szkolenie z pojedynczej, wybranej metody najlepiej sprawdzi się na przykład w przypadku, kiedy zajmujesz się keratynowym prostowaniem, a chciałabyś rozszerzyć swoje umiejętności na wykonywanie zabiegów botoksem brazylijskim lub o zabieg nanoplasti. Szkolę również panie, które zajmują się doczepianiem włosów i chciałyby poszerzyć swoją ofertę o regenerację (np. botoksem brazylijskim).

Jeżeli jednak nie masz doświadczenia w wykonywaniu zabiegów, a chciałabyś znać wszystkie metody to w twoim wypadku najlepiej sprawdzi się szkolenie indywidualne.
Do wyboru masz możliwośc przeszkolenia z  NanoplastiKeratynowego Prostowania oraz Botoxu Brazylijskiego  nowości 2020 roku.

W roku szkolnym 2021/2022 szkolenia przeprowadzam  we wtorki i środy od godziny 15.00.
Preferuję szkolenia indywidualne w systemie ja i kursantka (oczywiście plus modelka).
Przed szkoleniem otrzymujesz ode mnie  materiały dydaktyczne by już wcześniej się przygotować teoretycznie z wybranej metody. Ułatwi to nam znacznie późniejszą pracę.

Na jednych zajęciach szkolę maksymalnie 2 – 3 kursantki na jednym stanowisku, ale staram się byśmy raczej były same we dwie. Niestety nie zawsze jest to możliwe z uwagi na duże zainteresowanie.
Szkolenie zaczyna się od przeprowadzenia wywiadu i konsultacji. Dopiero wtedy podejmujemy decyzję co do wykonywanego zabiegu.

Uważam, że to bardzo ważne byś w spokoju nauczyła się poprawnych nawyków, dobrych ruchów, a nie tylko popatrzyła sobie jak ktoś inny wykonuje zabieg. Dlatego po pokazaniu Ci konkretnej czynności dalej wykonujesz już ją sama pod moim nadzorem.

Celem kursu jest nie tylko teoretyczne przygotowanie do zawodu (jak już pisałam, materiały dydaktyczne dostajesz po wpłacie zadatku na rezerwację terminu szkolenia) , ale przede wszystkim nauka praktyczna.
Wiem, z własnego doświadczenia, że na większości kursów, prócz wiedzy teoretycznej i wykonania pokazu przez szkoleniowca, niczego początkująca kursantka się nie nauczy, a co dopiero mieć świadomość, że jest się gotowym do późniejszej samodzielnej pracy.
Dlatego postanowiłam jako Specjalistka od włosów doskonałych, tak przygotować Cię do tego co będziesz później robić, byś od razu, pewnie zaczęła swoją nową pracę.
Po szkoleniu masz również możliwość dołączenia do naszej zamkniętej grupy kursantek, gdzie omawiamy różne aspekty naszej pracy. Znajdziesz tam masę porad, uwag oraz sposobów jak prowadzić swój nowy biznes.
Jak, widzisz szkolenie nie kończy się na jednym dniu, lecz zaczynasz już żyć w grupie osób, które obdarzą Cię pomocą i radami. Będziesz miała możliwość podejrzeć ich profile i zobaczyć jak radzą sobie w pracy, jakie mają pomysły na rozwój zawodowy.
Pamiętaj, że firmuję Cię swoim wizerunkiem i rozpoznawalnością w branży i chciałabym Byś również tak się promowała, a nie chowała za producentami, gdyż ludzie lubią kupować od innych ludzi.
Bardzo będę się cieszyła kiedy również będziesz rozpoznawalna w naszej branży.

Praktycznie przygotuję Cię do wykonywania pracy jako mobilna specjalistka, którą będziesz już od razu, po skompletowaniu wszystkich narzędzi pracy.
Również będziesz miała możliwość zobaczyć, jak można zorganizować u siebie w domu mały salonik by być niezależną specjalistką od doskonałych włosów.
Produkty jakie Ci zaoferuję są w konkurencyjnych cenach, niż podobne  w Polsce. Są doskonałej jakości, gdyż nie współpracuję z jednym z producentów, tylko stale je testując wprowadzam je na rynek. 

Konkurencja nie będzie mogła ich skopiować, ponieważ nie będzie wiedziała na czym pracujemy.

Przede wszystkim, przekażę Ci, nie tylko umiejętność wykonywania zabiegów, ale i całe swoje doświadczenie, byś nie powtarzała błędów, jakie robią inne dziewczyny na  początku swojej kariery.

Pamiętaj, nie ważny jest certyfikat, że odbyło się szkolenie, a Ty w nim uczestniczyłaś,  ale dobre opinie na temat Twojej pracy.

Brak umiejętności i doświadczenia równa się zmiana pracy na inną.

Basia Muszarska nanoplastia keratynowe prostowanie gdansk

Co dokładnie zawiera szkolenie?

Moje Autorskie szkolenie jest szkoleniem kompleksowym. I dzieli się na dwie ważne i uzupełniające się części.

Część teoretyczną i praktyczną.

Część teoretyczna musi zostać opanowana przed częścią praktyczną.

Szkolenie zawiera:

 • jak umiejętnie i wyczerpująco przeprowadzić konsultację przed zabiegiem, dodatkowo otrzymasz formularz konsultacji,

 • jak analizować włosy przed wykonaniem zabiegu,

 • kompleksowe omówienie poszczególnych zabiegów oraz  zasad działania na włosy,

 • kompleksowe omówienie produktu, z którego będzie szkolenie,

 • omówienie informacji wprowadzających w błąd nasze klientki (np. „zabieg keratynowego prostowania, daje wyprost przy okazji bez gwarancji prostych włosów”)

 • część praktyczna wykonania zabiegu, jak poprawnie go wykonać, gdzie możesz robić błędy, jak stwierdzić, że wszystko jest ok,

 • jak dobrać temperaturę do włosów, na co zwrócić szczególną uwagę,

 • jak postępować z kobietami w ciąży, z problemami skórnymi, dziećmi itp.

 • obsługa po zabiegu, jak rozpatrywać ewentualne reklamacje i postępować z klientkami

 • jak kreować się na doradcę klienta oraz lidera w branży,

 • jak zacząć pracę po ukończeniu kursu (informacje marketingowe oraz podatkowe)

 • po skończeniu szkolenia jest możliwość wstąpienia do naszej zamkniętej grupy kursantek na FB, z gwarancją, że wszystkie sobie pomagamy, podpowiadamy i dzielimy się nowinkami patentami itp.

 • otrzymasz formularze 'zgody na zabieg’ oraz 'zalecenia po zabiegu’.

Co sądzą o moich szkoleniach z nanoplasti i keratynowego prostowania włosów dziewczyny, które już ukończyły kurs praktyczny i uzyskały certyfikaty? te opinie ściągnęłam dla Ciebie z Facebooka i Google. Możesz w nie kliknąć i sama się przekonać.

“Basia to najlepsza specjalistka od włosów jaką znam”

Keratynowe prostowanie włosów robię już 5 lat. Ale dopiero Basia zadbała o moje włosy ze specjalistyczna dokładnością. Cenię ją za to, że nie tylko wykonuje zabieg, ale ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie na temat pielęgnacji włosów i do tego zawsze mogę liczyć na jej wiedzę, nie tylko podczas zabiegu, ale zawsze kiedy do niej napiszę. Do tego jest przemiłą osobą i bardzo kontaktową. Szczerze polecam Wszystkim Paniom, które mają problem ze swoimi włosami na kontakt z Basią
zadowolona klientka szkolenie nanoplastia
Sandra ZAKRZEWSKA

“Z całego serca polecam te szkolenie”

Kurs zrobiłam w lipcu 2019 roku. Na samym początku ręce mi drżały, ze strachu. Tyle informacji jakie dostałam przed szkoleniem zupełnie mi się pomieszało. Sama sobie włosy potrafię wyprostować, ale komuś innemu? Byłam wystraszona. Ale Pani Basia wszystko mi powoli pokazała. Zwracała mi uwagę co dokładniej, co lepiej powinnam robić. Cały czas była przy mnie i obserwowała jak wykonuję pracę, czy robię dobrze wszystkie ruchy. Trzecią modelkę robiłam już spokojnie bez nerwów i czułam, że wiem co robię. Zajęcia trwały prawie 10 godzin. Byłam zmęczona, ale i szczęśliwa, że zainwestowane pieniądze nie poszły na marne. Jeszce raz bardzo dziękuję za doskonałe przygotowanie do nowej pracy.
Basia Muszarska komentarz nanoplastia keratyna
Anna Zielińska-Mazur

Koszt 1 dniowego szkolenia w promocji

750 zł

1500 zł

Za szkolenie możesz również dogodnie zapłacić w ratach

Jeżeli jesteś zainteresowana szkoleniem wyślij do mnie formularz kontaktowy.

Szkolenia z nanoplasti Barbara Muszarska
Call Now ButtonZadzwoń