fbpx

Nano Blond Botox

To doskonały aktywator do naprawy włosów Nano Botoxu to zabieg, który całkowicie odzyskuje masę włosów, uszczelnia ich łuski, całkowicie eliminując niepożądane zwiotczenie oraz zmniejszając objętość. 

Sprawia, że włosy są bardzo miękkie, lśniące i bardzo dobrze nawilżone. Jego aplikacja jest bardzo łatwa i  jest bardziej wydajna niż jakiekolwiek inne nawodnienie. 

Jest to zabieg, który przywraca włosom utraconą w czasie farbowania, codzienną agresję, taką jak wiatr, słońce, chemikalia i wiele innych.

Zastępuje utraconą masę i keratynę w kruchych włosach. 

Skoncentrowana formuła skutecznie działa na całą strukturę włosów, zapewniając stopniową odbudowę oraz zwiększoną wytrzymałość oraz intensywny połysk i zmniejszoną objętość.

Basia Muszarska

Jak przebiega wykonanie zabiegu.

  • Myjemy włosy szamponem głęboko oczyszczającym. Płuczemy i powtarzamy czynność.
  • Suszymy 80% włosów za pomocą ręcznika.
  • Za pomocą pędzelka nakładamy preparat na włosy około 1 cm od skóry głowy by preparat jej nie dotykał i nie doszło do ewentualnego podrażnienia. 
  • Na delikatnych i przebarwionych włosach czekamy od 10 do 15 minut, a włosy odporne do 30 minut.
  • Dokładnie spłukujemy włosy, usuwając nadmiar produktu samą wodą. 
  • Suszymy je suszarką na średnio ciepłym nawiewie.
  • Prostujemy prostownicą około 10 przeciągnięć by zamknąć preparat we włosie.
nano blond botox sposob wykonania basia muszarska

Jak zatem widać zabieg wykonuje się identycznie jak keratynowe prostowanie, wprowadzając produkt wewnątrz włosa. Nie nakładamy go tylko na samą powierzchnię włosa, a wprasowujemy go specjalistyczną prostownicą.
Dlatego zbieżność nazw używanego przeze mnie Botoxu z używanymi przez fryzjerów botoxami może być myląca dla osoby z poza branży.

Zabieg utrzymuje się średnio od około 2 do 3 miesięcy, w zależności od stopnia zniszczenia włosów oraz ich późniejszej pielęgnacji. I co taki okres czasu powinien być systematycznie powtarzany by utrzymać efekt na włosach.

Systematyczne powtarzanie daje wrażenie, że włosy zaczynają szybciej rosnąć. Jest to spowodowane faktem, że włosy się już nie łamią i są dużo bardziej elastyczne. Daje to możliwość zapuszczenia włosów znacznie szybciej.

Produkt nie prostuje włosów tak jak Nanoplastia czy Nano BLOND. Jego zadaniem jest silna regeneracja, nawilżenie i odbudowa włosów bardzo zniszczonych po dekoloryzacji, mocnym rozjaśnianiu (wysokie stężenie oxy) oraz codziennym katowaniu włosów zbyt gorącą prostownicą.

Osobiście również stosuję go w trakcie zabiegów Nanoplasti czy Nano Blond dla dodatkowego zregenerowania włosów i większego efektu WOW.

Po nałożeniu Nanoplasti na 10-15 minut przed spłukaniem lub suszeniem, nakładam ręką na włosy i je przeczesuje dla równomiernego rozprowadzenia produktu.

Finalizuję już jak w procedurze Nanoplastii. Jeśli i Ty chciałabyś zadbać o swoje włosy zapraszam na zabieg.

Call Now ButtonZadzwoń