fbpx

Nano Thermal Sealing Botox Step 3

BoToX step 3

Firma opracowuje produkty z najbardziej zaawansowanymi technologiami i wysokiej jakości surowcem, aby zapewnić doskonałe wyniki w pielęgnacji włosów. Linia Nano Thermal Botox Step 3 oferuje zaawansowaną metodę pielęgnacji włosów poprzez termiczne wyrównanie i uszczelnianie pojedynczego włosa.

Rezultat jest szybki i skuteczny, dzięki czemu włosy stają się gładkie, naturalne i jedwabiste, w jednym kroku i bez użycia formaldehydu w swoim składzie. Nano Thermal Botox Step 3 pozwala silnie zregenerować włos dzięki wyrafinowanej formule, która opiera się na technologii, z aktywnymi kwasami, aminokwasami i minerałami, które sprzyjają termicznemu wyrównaniu. Pasma otrzymują warstwę ochronną przed uszkodzeniami, włókno jest uszczelnione i osłonięte, dzięki czemu włosy są zdyscyplinowane, nawilżone i odżywione na dłużej.

Nano Botox step 3 basia muszarska

Zabieg wskazany jest do użytku profesjonalnego, aby szybko odmienić włosy. Jego formuła nie szkodzi włosom i jest niekompatybilna tylko z tioglikolanem. Nano Thermal Botox Step 3 specjalnie stworzony do rozjaśnianych i farbowanych blond włosów, jednakże nie zmienia ich koloru na chłodniejszy jak Nano Blond Botox. Jest również idealny dla tych Pań, które chcą zmniejszyć objętość włosów i wyeliminować puszenie. Zabieg termiczny zapewnia gładki, długotrwały efekt, utrzymując dyscyplinę i nawilżenie włosów z długotrwałym efektem.

Sposób wykonania zabiegu

  • Myjemy dokładnie włosy szamponem oczyszczającym i otwierającym łuskę włosa (dowolny o pH 7-8)
  • Suszymy włosy około 70%
  • Następnie nakładamy maskę do włosów Nano Thermal Botox – Step 3
  • Czekamy od 30 do 60 minut, aż produkt dobrze zregeneruje włos.
  • Spłukujemy nadmiar produktu.
  • Suszymy włosy szczotkując je.
  • Wprasuj preparat w cienkie pasemka za pomocą prostownicy, aby uzyskać lepszy efekt.

Produkt możesz również połączyć z zabiegiem Nano Thermal Sealing. W tym celu stosuję wszystkie zalecane kroki dla zabiegu Nano Thermal Sealing.
Na około 10 minut przed końcem przetrzymywania włosów z preparatem dokładam Nano Thermal Botox Step 3 nakładając sam produkt na rękawiczki i wmasowuję go w pasma włosów.
Odczekuję jeszcze 10 minut i spłukuję nadmiar produktu. Następnie wykończam zabieg zgodnie z instrukcją Nano Thermal Sealing.
Włosy zyskają dodatkowe nawilżenie, z doskonałą regeneracją.
To produkt z najbardziej zaawansowanymi technologiami i wysokiej jakości surowcem, aby zapewnić doskonałą wydajność w pielęgnacji włosów. Rezultat jest szybki i skuteczny. W preparacie zawarte są m.in. kwasowe składnikami aktywne, aminokwasy wraz z minerałami, które promują odżywienie włosa. Są one pokryte warstwą ochronną przed uszkodzeniem, a rezultatem są zdyscyplinowane, nawilżone i odżywione włosy na dłużej
Linia Nano Thermal Botox – Step 3  stworzona jest specjalnie do rozjaśnianych i farbowanych blond włosów.
Termiczne wyrównanie włosa zapewnia długotrwały efekt gładkości, utrzymując włosy zdyscyplinowane i nawilżone z długotrwałym efektem. Rezultatem są włosy gładsze, pozbawione objętości, bez puszenia się, wyrównane, miękkie i niezwykle błyszczące. Efekt zabiegu utrzymuje się około 2 do 3 miesięcy.

Jeśli jesteś zainteresowana zabiegiem to zapraszam Cię do Kalendarza Zabiegów.

Call Now ButtonZadzwoń