fbpx

Ten nowatorski produkt został opracowany z myślą o zabiegach na zniszczone włosy o natychmiastowym działaniu. Szczególnie polecany jest do włosów, które nadmiernie katowane są prostownicą.

Jego formuła została wzbogacona o ekstrakty z oleju arganowego i oleju ojon, które intensywnie pielęgnują i odżywiają końcówki włosów.

Olej ojon pozyskiwany jest z orzechów dorastającej do 5 m wysokości palmy ojon występującej na terenie Amazonii. Owoce zbierane są z dzikich, zrównoważonych upraw. Olej ojon tłoczony na zimno bogaty jest w nasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminę A. Ze względu na bogactwo lipidów i cysteiny nazywany jest “złotem natury”.

Olej ojon wykazuje skład zbliżony do keratyny, dzięki czemu może stanowić jej substytut. Olej polecany jest do pielęgnacji suchych włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi oraz koloryzacją.

Olej arganowy wytwarza się z arganii żelaznej, drzewa, który jest unikatowym gatunkiem. Rośnie tylko w jednym miejscu na świecie, na południu Maroka, w regionie Sus.

Ogromną siłą olejku arganowego jest to, że jest bogaty w witaminę E, przeciwutleniacze oraz kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-9. Właśnie dlatego wykazuje on dobroczynne właściwości, zarówno gdy jest stosowany wewnętrznie, ale również zewnętrznie. Olejek arganowy doskonale działa na włosy. Najlepiej sprawdza się w przypadku tych łamliwych, wysuszonych i słabych. Jest w 100 % naturalny i potrafi zastąpić wiele kosmetyków.

nano thermal sealing basia muszarska

Włosy po zabiegu Nano Thermal Sealing otrzymują piękny blask. Produkt można nakładać na wszystkie rodzaje włosów, w tym włosy blond lub z przebarwieniami. 

Jego działanie jest natychmiastowe, silnie regenerujące łodygę włosa. Dzięki płynnej formule bardzo łatwo redukuje i reorganizuje strukturę włosa.

Sposób przeprowadzania zabiegu:

  • Myjemy włosy szamponem oczyszczającym i otwierającym łuski włosa, w przypadku dziewiczych włosów powtarzamy operację by je dobrze oczyścić i przygotować. Szampon ma konsystencję żelu.
  • Nakładamy preparat na wilgotne, ale dobrze odsączone włosy pasmo po paśmie. Jeżeli włosy są bardzo zniszczone i 'wypiją cały preparat’ powtarzamy procedurę, sprawdzając czy po nałożeniu preparat po przeczesaniu pozostaje na grzebieniu.
  • Pozostawiamy na włosach na około 10-15 minut (najlepiej pod czepkiem).
  • Spłukujemy nadmiar produktu.
  • Włosy suszymy by były w 100% suche. Czasem zdarza się że lekko wilgotne włosy pod wpływem ciepła dają wrażenie suchych (szczególnie przy potylicy).
  • Po wysuszeniu prostujemy włosy by zamknąć produkt we włosie

 

 

Nanoplastia keratynowe prostowanie Basia i Ania

 Zabieg termiczny jest jednym z najbardziej znanych w Brazylii zabiegów prostowania włosów. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów i kompatybilny z każdym rodzajem środka chemicznego.
Sprzyja naturalnemu wyprostowaniu włosów, redukcji objętości i natychmiastowemu efektowi wygładzenia włosów.
Ta progresywna terapia eliminuje puszenie się, jednocześnie nawilża, odżywia i odbudowuje włókno włosa. 

Zabieg ten jest idealna dla tych Pań, które chcą całkowicie nawilżyć i odżywić włosa, zapewniając gładki efekt i całkowicie eliminując niechciane puszenie.

Jego formuła zawiera olejki eteryczne i mikrosfery, które działają poprzez podgrzewanie suszarką lub prostownicą o umiarkowanej temperaturze.

Jeśli jesteś zainteresowana zabiegiem to zapraszam Cię do Kalendarza Zabiegów.

Zadzwoń