fbpx

Zabieg Nano Blond ma w sobie cechy dwóch zabiegów. Nanoplasti oraz keratynowego prostowania włosów. Przeznaczony jest głównie do włosów rozjaśnianych, farbowanych oraz po dekoloryzacji. Z zastrzeżeniem, że włosy nie są mega zniszczone.

Efekt nanoplasti, bierze się z faktu, że po zabiegu włosy są proste. Jednakże od stanu włosa (stopnia jego zniszczenia i porowatości) oraz późniejszej pielęgnacji zależy jak długo utrzyma się efekt. Wyprostowanie włosów nie jest tu, jak przy keratynowym prostowaniu, efektem ubocznym.

Natomiast z całej dobroci keratynowego prostowania włosów, zabieg bierze doskonałą regenerację i odżywienie włosów.

Główną zaletą Nano BLOND jest fakt, że można go położyć praktycznie na każde włosy. Jeśli nie jesteśmy pewne, czy włosy klientki nadają się na zabieg Nanoplasti to lepiej jest położyć Nano BLOND.
Dodatkowe składniki występujące w preparacie powodują, że włosy są zregenerowane, miękkie i błyszczące.
Nano BLOND oprócz natychmiastowego wyprostowania włosów, zapewnia głębokie nawilżenie, odżywienie i odbudowę włókna włosów.
Ma formułę aktywną substancji z açaí, owsa i aloesu. 

Obok doskonałego połączenia substancji, aminokwasów i keratyny, zapewnią gładkie i wyprostowane włosy na jeszcze dłużej.

Wyprostowanie jest przeważnie nawet do 4 – 6 miesięcy, ale jak podkreślam, jest to sprawa bardzo indywidualna, ponieważ włos rozjaśniany lub farbowany z zasady jest już bardziej osłabiony i zniszczony.
Do tego dochodzi dalsza prawidłowa pielęgnacja włosów w tym najważniejsze, mycie odpowiednimi szamponami po zabiegu.

Basia Muszarska nanoplastia keratynowe prostowanie gdansk

Zaawansowana formuła zawiera mikro i nano aktywne składniki, które łatwo penetrują najgłębszą i najmniejszą część pasma włosów, oferując głębokie nawilżenie od jądra do zewnętrznych ścian włosów, a jego przeciw utleniająca siła spowalnia starzenie się komórek włosów.
Nano BLOND tak na prawdę jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów.
Ale zaobserwowane wyniki zabiegu pozwalają nam polecać ją szczególnie Paniom po dekoloryzacji i farbowaniu, którym nie jest zalecana Nanoplastia.
W Brazylii, gdzie została wynaleziona Nano Blond, jest wciąż najbardziej pożądanym zabiegiem przez Panie, które mają problemy ze swoimi włosami i chciałyby mieć je mimo wszystko proste, jak po nanoplasti.

Jeśli i Ty masz ochotę zadbać o swoje włosy to możesz zadzwonić do mnie na 789 022 497 lub skorzystać tutaj z formularza do rejestracji terminów zabiegów.

Zapraszam Cię również do poczytania moich porad na temat pielęgnacji włosów w domu.

Zadzwoń