fbpx

Zapraszam Cię na szkolenie z praktycznego wykonywania zabiegu. Szkolenie szczególnie przeznaczone jest dla tych dziewczyn, które zakupiły "wirtualne szkolenie" od dowolnego dystrybutora, by mieć dostęp do produktów, ale nie radzą sobie z wykonaniem zabiegu lub zabiegi im nie wychodzą i mają dużo reklamacji.

W roku szkolnym 2021/2022 tego typu szkolenia przeprowadzam  we wtorki i środy.

Jak już zapewne wiesz, preferuję szkolenia indywidualne w systemie ja i kursantka (oczywiście plus modelka).
Do naszej dyspozycji jest jedna modelka.
Jeżeli nie posiadasz wiedzy teoretycznej, to dodatkowo warto zaopatrzyć się w materiały dydaktyczne.   
Ułatwi to nam znacznie późniejszą pracę. 

Szkolenie zaczyna się o godzinie 15:00. Na jednych zajęciach szkolę maksymalnie 2 – 3 kursantki na jednym stanowisku.
Jeżeli chcesz możesz zabrać ze sobą swoją modelkę, na której wykonasz zabieg. Musisz mi wtedy szybciej poinformować.
Przed szkoleniem nie wiem dokładnie jaką modelkę, z jakimi problemami umówię.
Szkolenie zaczyna się od przeprowadzenia wywiadu i konsultacji. Dopiero wtedy podejmujemy decyzję co do wykonywanego zabiegu.

Od samego początku chcę żebyś przygotowała się, że każda nowa klientka to wielka niewiadoma.
Musisz od razu z tym się oswoić, bo takie będzie Twoje przyszłe zawodowe życie.
Więc, nie będę podkładać „łatwych klientek”, by Ci gładko poszło, bo najzwyczajniej mniej się nauczysz.
Z drugiej strony, zapewniam Cię, że nie musisz się na zapas martwić, bo ja stoję obok Ciebie, ramię w ramię i do skutku wszystko pokazuję, pomagam i wspieram.
Uważam, że to bardzo ważne byś w spokoju nauczyła się poprawnych nawyków, dobrych ruchów, a nie tylko popatrzyła sobie jak ktoś inny wykonuje zabieg.

Celem kursu jest przede wszystkim nauka praktyczna.
Wiem, z własnego doświadczenia, że na większości kursów, prócz wiedzy teoretycznej i wykonania pokazu przez szkoleniowca, niczego początkująca kursantka się nie nauczy, a co dopiero mieć świadomość, że jest się gotowym do późniejszej samodzielnej pracy. Nie wspomnę już o szkoleniach przez internet, których nie jestem zbytnio zwolenniczką.

Pamiętaj, że firmuję Cię swoim wizerunkiem i rozpoznawalnością w branży i chciałabym Byś również tak się promowała, a nie chowała za producentami, gdyż ludzie lubią kupować od innych ludzi.
Bardzo będę się cieszyła kiedy również będziesz rozpoznawalna w branży.

Również będziesz miała możliwość zobaczyć, jak można zorganizować u siebie w domu mały salonik by być niezależną specjalistką od doskonałych włosów.

Przede wszystkim, przekażę Ci, nie tylko umiejętność wykonywania zabiegów, ale i całe swoje doświadczenie, byś nie powtarzała błędów, jakie robią inne dziewczyny.

Pamiętaj, nie ważny jest certyfikat, że odbyło się szkolenie, a Ty w nim uczestniczyłaś,  ale dobre opinie na temat Twojej pracy. 

Brak umiejętności i doświadczenia równa się zmiana pracy na inną.

Basia Muszarska nanoplastia keratynowe prostowanie gdansk

Co dokładnie zawiera szkolenie?

Moje Autorskie szkolenie jest szkoleniem kompleksowym.

Szkolenie zawiera:

  • jak umiejętnie i wyczerpująco przeprowadzić konsultację przed zabiegiem, dodatkowo otrzymasz formularz konsultacji

  • jak analizować włosy przed wykonaniem zabiegu,

  • część praktyczna wykonania zabiegu, jak poprawnie go wykonać, gdzie możesz robić błędy, jak stwierdzić, że wszystko jest ok,

  • jak dobrać temperaturę do włosów, na co zwrócić szczególną uwagę.

Co sądzą o moich szkoleniach z nanoplasti i keratynowego prostowania włosów dziewczyny, które już ukończyły kurs praktyczny i uzyskały certyfikaty? te opinie ściągnęłam dla Ciebie z Facebooka i Google. Możesz w nie kliknąć i sama się przekonać.

przykładowe realizacje kursantek podczas szkolenia

“Basia to najlepsza specjalistka od włosów jaką znam”

Keratynowe prostowanie włosów robię już 5 lat. Ale dopiero Basia zadbała o moje włosy ze specjalistyczna dokładnością. Cenię ją za to, że nie tylko wykonuje zabieg, ale ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie na temat pielęgnacji włosów i do tego zawsze mogę liczyć na jej wiedzę, nie tylko podczas zabiegu, ale zawsze kiedy do niej napiszę. Do tego jest przemiłą osobą i bardzo kontaktową. Szczerze polecam Wszystkim Paniom, które mają problem ze swoimi włosami na kontakt z Basią
zadowolona klientka szkolenie nanoplastia
Sandra ZAKRZEWSKA

“Z całego serca polecam te szkolenie”

Kurs zrobiłam w lipcu 2019 roku. Na samym początku ręce mi drżały, ze strachu. Tyle informacji jakie dostałam przed szkoleniem zupełnie mi się pomieszało. Sama sobie włosy potrafię wyprostować, ale komuś innemu? Byłam wystraszona. Ale Pani Basia wszystko mi powoli pokazała. Zwracała mi uwagę co dokładniej, co lepiej powinnam robić. Cały czas była przy mnie i obserwowała jak wykonuję pracę, czy robię dobrze wszystkie ruchy. Trzecią modelkę robiłam już spokojnie bez nerwów i czułam, że wiem co robię. Zajęcia trwały prawie 10 godzin. Byłam zmęczona, ale i szczęśliwa, że zainwestowane pieniądze nie poszły na marne. Jeszce raz bardzo dziękuję za doskonałe przygotowanie do nowej pracy.
Basia Muszarska komentarz nanoplastia keratyna
Anna Zielińska-Mazur

Jeżeli chcesz tak na prawdę wynieść konkretną wiedzę i umiejętności ze szkolenia i potem robić perfekcyjne zabiegi, a nie wypisywać na wewnętrznych forach dla pracujących w branży, jak należy wykonać konkretny zabieg (zdjęcie obok) to, to szkolenie będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

A tu możesz zobaczyć mały wycinek moich uzdolnionych kursantek

Koszt 1 dniowego szkolenia w promocji

750 zł

1500 zł

Za szkolenie możesz również dogodnie zapłacić w ratach

Jeżeli jesteś zainteresowana szkoleniem wyślij do mnie formularz kontaktowy.

Szkolenia z nanoplasti Barbara Muszarska
Call Now ButtonZadzwoń