fbpx

AGE Renew – Rytuał odmładzania włosów z kwasem hialuronowym

Innowacyjny, skoncentrowany preparat sformułowany w celu przeciwdziałania oznakom starzenia się włosów. Odbudowuje się niezwykły połysk i witalność włosów. Pozostawia włosy jedwabiste, miękkie i błyszczące już po pierwszym zastosowaniu. Ułatwia suszenie, rozczesywanie i układanie włosów.

Składniki aktywne:
Acetyl heksapeptyd-1, zhydrolizowana keratynę, hydrolizowane glikozaminoglikany, białka pszenicy, kwas hialuronowy, białka ryżowe, wyciąg z rooibosu organicznego. Do stosowania w połączeniu z dodatkiem do odnowienia wieku włosów. Przygotowuje się jako mieszankę do nakładania na włosy.

Dodatek do mieszania z ampułkami

Specyficzny roztwór zawierający kwas hialuronowy i ryżowy w wodzie osmotycznej, oczyszczany w procesie odwróconej osmozy. Rozwiązanie to działa jako dyrygent dla odnowienia wieku odnawiającego działanie na włosy, zwiększając jego zalety. Głęboka i skuteczna obróbka. 

Składniki aktywne:

Hydrolizowane glikozaminoglikany, kwas hialuronowy, białka ryżowe. Stosuje się go tylko w połączeniu z ampułkami.

no-inhibition-odmladzanie-wlosow-rekonstrukcja-regenerazja-zabieg-basia-muszarska-gdansk-sopot-gdynia-trojmiasto
Delikatnie oczyszczający  szampon, idealny do utrzymania zdrowia i piękna włosów na długi czas. Luksusowe składniki aktywne takie jak kwas hialuronowy, melitane oraz organiczny czerwonokrzew oczyszczają włosy delikatnie chroniąc je,  nadając połysk i witalność. Nadaje objętość, elastyczność oraz promienny wygląd. Delikatna formuła szamponu pozbawiona jest siarczanów, soli oraz parabenów.

Sposób użycia:

Aplikuj na wilgotne włosy.  Wmasuj do powstania piany następnie spłucz. W razie konieczności powtórz czynność.
W celu uzyskania najlepszego rezultatu stosuj zabieg z Age Renew Revitalizing Mask. Dogłębne odżywienie dla włosów aby  poprawić ich strukturę oraz piękno. Luksusowe składniki aktywne takie jak kwas hialuronowy, melitane oraz czerwonokrzew zawarte w  formule maski odżywiają oraz poprawiają kondycję  włosów nadając im blask oraz witalność. Dodaje włosom objętości, podatności oraz promienności.

Sposób użycia:

Aplikuj na czyste wilgotne włosy, rozprowadź. Pozostaw na 2-3 minuty a następnie spłucz.

Maska Age Renev
Krem dla wszystkich rodzajów włosów bez spłukiwania. Idealne zakończenie dla systemu NO INHIBITION AGE RENEW aby utrzymać pozytywne efekty zabiegów na długi czas. Krem Daily Defense bez spłukiwania z kwasem hialuronowym oraz organicznym czerwonokrzewem, pomaga zwalczać oznaki starzenia się włosów. Jego niezwykła formuła pozwala otrzymać niesamowity efekt połysku oraz odmłodzenia włosa. Zapobiega rozdwajaniu się  końcówek, kontroluje pierzenie się włosów dla długotrwałego, zdrowego i promiennego rezultatu. Nadaje elastyczność, objętość oraz blask

Sposób użycia:

Aplikuj na wilgotne włosy, wysusz, przystąp do stylizacji.

Zadzwoń