fbpx

Platynowy Blond

Zestaw Platinium Blond.  Linia składa się z Szamponu i Intensywnej Odżywki, które zapewniają oczyszczenie, kondycjonowanie i intensywną rewitalizację włosów. Włosy blond wymagają szczególnej pielęgnacji. Włosy są najczęściej bardzo łamliwe, przesuszone o nieładnym żółtawym zabarwieniu.

SZAMPON został opracowany szczególnie z myślą o włosach blond oraz tych wysuszonych i zniszczonych rozjaśnianiem lub dekoloryzacją. Fioletowy barwnik ochładza niechciany żółty odcień włosów. 

Szampon w swoim składzie posiada Sodium Laureth Sulfate (SLES), który delikatnie oczyszcza, pozostawiając włosy lekkie i miękkie. Dodatkowo zawarty w szamponie kwas cytrynowy domyka łuski włosa podczas mycia. Warto również wspomnieć, że w swoim składzie szampon ma również hydrolizowaną keratynę oraz olej arganowy, emolient, który blokuje przesuszanie się włosów, zapobiega ich łamaniu, wzmacniając je.

Zastosowanie. Umyj najlepiej dwa razy włosy szamponem i dokładnie spłucz obficie głowę i włosy. Produkt jest skondensowany. Jeżeli trudno rozprowadza się podczas mycia można lekko rozrzedzić go z wodą.

INTENSYWNA ODŻYWKA dopełnia działanie szamponu dodatkowo odżywiając włosy hydrolizowaną keratyną. Warto wspomnieć tu od doskonale działającej na włosy  płynnej parafinie  Jest to olej mineralny.  Jej zadaniem jest zatrzymanie wody we włosie. Jest silnym sprzymierzeńcem w codziennej pielęgnacji, zwłaszcza tych, które są suche i łamliwe oraz tych, które przeszły termiczne zabiegi prostowania włosów.
Rezultatem są miękkie, odżywione włosy o absolutnym połysku.

Zastosowanie. Nałóż odżywkę na włosy i trzymaj około 3 minuty. Następnie spłucz skórę głowy i włosy.

Zestaw, pojemność 2 x 300 ml.

150,00 zł

Naturelle Basia Muszarska nanoplastia
Call Now ButtonZadzwoń