fbpx

Królewska Moc

Zestaw Royal Power.  Linia składa się z Szamponu i Intensywnej Odżywki, które zapewniają oczyszczenie, kondycjonowanie i intensywną rewitalizację włosów. Efektem codziennej pielęgnacji są włosy o niesamowitym połysku i miękkości, a także nawilżone i zrewitalizowane włosy.

 

SZAMPON został opracowany z myślą o wszystkich rodzajach włosów, szczególnie tych wysuszonych i zniszczonych oraz tych, które przeszły procesy odżywiania i prostowania włosów.

Szampon w swoim składzie posiada Sodium Laureth Sulfate (SLES), który delikatnie oczyszcza, pozostawiając włosy lekkie i miękkie. Dodatkowo zawarty w szamponie kwas cytrynowy domyka łuski włosa podczas mycia. Warto również wspomnieć, że w swoim składzie szampon ma również hydrolizowany kolagen oraz keratynę. Ich niedobór objawia się cienkimi, łamliwymi włosami.

Zastosowanie. Umyj najlepiej dwa razy włosy szamponem i dokładnie spłucz obficie głowę i włosy. Produkt jest skondensowany. Jeżeli trudno rozprowadza się podczas mycia można lekko rozrzedzić go z wodą.

 

INTENSYWNA ODŻYWKA dopełnia działanie szamponu dodatkowo odżywiając włosy hydrolizowanym kolagenem i keratyną. Warto wspomnieć tu od doskonale działającej na włosy  substancji jaką jest Dimethicone.  Powoduje on znaczne ułatwienie rozczesywania włosów mokrych jak i suchych. Jest silnym sprzymierzeńcem w codziennej pielęgnacji, zwłaszcza tych, które są suche i łamliwe oraz tych, które przeszły termiczne zabiegi prostowania włosów.
Rezultatem są miękkie, odżywione włosy o absolutnym połysku.

Zastosowanie. Nałóż odżywkę na włosy i trzymaj około 3 minuty. Następnie spłucz skórę głowy i włosy.

Zestaw, pojemność 2 x 300 ml.

150,00 zł

Naturelle Basia Muszarska nanoplastia
Call Now ButtonZadzwoń