fbpx

Keratynowy zabieg prostownicą parową

Prostownica parowa to pierwsza prostownica, która odbudowuje oraz chroni Twoje włosy podczas ich stylizacji. Dodatkowo zachowuje ich lśniący i zdrowy wygląd. W specjalnie przygotowanym zbiorniczku znajduje się płynna keratyna, która zamienia się w parę i uwalniana jest odpowiednio podczas zabiegu prostowania włosów. Po każdym przeciągnięciu prostownicą po włosach uwalniana para zostaje termicznie zamknięta w łusce włosa  regenerując i chroniąc włosy.  Przez to stają się one niesamowicie lśniące, gładkie i zdrowe. Co więcej włosy są chronione podczas całego zabiegu, który jest szybki i delikatny, ale niesamowicie skuteczny. Badania wykazują, że zabiegi z użyciem prostownicy parowej  powodują  40% mniej łamliwości włosów w stosunku do zwykłej prostownicy. Dodatkowo zmniejsza utratę koloru o około 33% po zabiegu koloryzacji oraz minimalizuje do nawet 12 godzin ponowne skręcanie się włosów nawet przy wilgotności powietrza 90%
Prostownica parowa na płynną keratynę ma bardzo duży zakres pracy. Można ją stosować już w temperaturze od 120 °C do 200 °C. 

Temperatura - zalecenia do zabiegu

150 °C – włosy cienkie, delikatne
170 °C – włosy średnio grube
* 180 °C – włosy grube
* 20
0 °C – włosy bardzo grube i szorstkie

K-Pak ReconstRx VaporFuel

Dedykowana odżywka do włosów do prostownicy parowej. To unikalny środek, który za pomocą wysokiej temperatury przenika głęboko w strukturę włosa, regeneruje ją i rekonstruuje. Środek utrzymuje odpowiednią wilgoć włókna włosa, chroni je przed uszkodzeniami i zwiększa jego elastyczność. Ponadto odżywka zapobiega niepożądanemu kręceniu włosów i utrzymuje włos doskonale wygładzony. Włosy są lśniące, miękkie i wyglądają zdrowo.
Zabieg ten trwale nie prostuje włosów jak w przypadku keratyn prostujących włosy czy też szamponów prostujących.  Jest to zabieg typowo regeneracyjny.

Działanie:
* utrzymuje odpowiednią wilgoć włosów
* chroni włosy przed uszkodzeniami
* głęboko regeneruje
* przywraca włosom elastyczność, miękkość i blask
* rekonstruuje strukturę włosa

Skład:
* Quadramine Complex® – regeneruje włosy
* antyoksydanty – chronią włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych
* nienasycone kwasy tłuszczowe – nadają włosom blasku i nawilżają je.

4 potężne efekty, które otrzymasz dzięki zabiegowi z keratyną Joico K-PakReconstRx VaporFuel:
• włosy mniej łamliwe o 40%,
• wyraźnie odczuwalny efekt lepszych włosów po zabiegu prostownicą parową,
• odżywienie i wzmocnienie pasm od wewnątrz,
• intensywne nabłyszczenie włosów.

Zadzwoń