Szkolenia

Szkolenia ...
jak najbardziej!
... Ale tylko indywidualne!

Zapraszam Cię na indywidualne szkolenia z zabiegów nanoplasti, nanokeratyny, Nano BLOND nowości 2020 roku. 

Preferuję szkolenia indywidualne w systemie ja i kursantka ( oczywiście plus modelka). 

Na jednych zajęciach szkolę maksymalnie 2 kursantki, a do naszej dyspozycji są przeważnie dwie modelki o różnych włosach i z różnymi problemami.
Przed szkoleniem nie wiem dokładnie jaką modelkę, z jakimi problemami umówię.
Szkolenie zaczyna się od przeprowadzenia wywiadu i konsultacji. Dopiero wtedy podejmujemy decyzję co do wykonywanego zabiegu.

Od samego początku chcę żebyś przygotowała się, że każda nowa klientka to wielka niewiadoma.
Musisz od razu z tym się oswoić, bo takie będzie Twoje przyszłe zawodowe życie.
Więc, nie będę podkładać łatwych klientek, by Ci gładko poszło, bo najzwyczajniej mniej się nauczysz.
Z drugiej strony, zapewniam Cię, że nie musisz się na zapas martwić, bo ja stoję obok Ciebie, ramię w ramię i do skutku wszystko pokazuję, pomagam i wspieram.
Uważam, że to bardzo ważne byś w spokoju nauczyła się poprawnych nawyków, dobrych ruchów, a nie tylko popatrzyła sobie jak ktoś inny wykonuje zabieg.

Celem kursu jest nie tylko teoretyczne przygotowanie do zawodu (materiały dydaktyczne dostajesz po wpłacie zadatku na rezerwację terminu szkolenia) , ale przede wszystkim nauka praktyczna.
Wiem, z własnego doświadczenia, że na większości kursów, prócz wiedzy teoretycznej i pokazu jaki szkoleniowiec, więcej się nie nauczy, a co dopiero mieć świadomość, że jest się gotowym o pracy.
Dlatego postanowiłam jako Specjalistka od pięknych , zdrowych i zadbanych włosów, tak przygotować Cię do tego co będziesz później robić, byś od razu, pewnie zaczęła swoją nową pracę.
Tym bardziej, że firmuję Cię swoim wizerunkiem i rozpoznawalnością w branży.

Praktycznie przygotuję Cię do wykonywania pracy jako mobilna specjalistka, którą będziesz już od razu, po skompletowaniu wszystkich narzędzi pracy.
Również będziesz miała możliwość zobaczyć, jak można zorganizować u siebie w domu mały salonik by być niezależną specjalistką od doskonałych włosów.
Produkty jakie Ci zaoferuję są w konkurencyjnych cenach, niż podobne  w Polsce, są doskonałej jakości oraz konkurencja nie będzie mogła ich skopiować.  

Przede wszystkim, przekażę Ci, nie tylko umiejętność wykonywania zabiegów, ale i całe swoje doświadczenie, byś nie powtarzała błędów, jakie robią inne dziewczyny na  początku swojej kariery.

Pamiętaj, nie ważny jest certyfikat, że odbyło się szkolenie, a Ty w nim uczestniczyłaś,  ale dobre opinie na temat Twojej pracy. 

Brak umiejętności i doświadczenia równa się zmiana pracy na inną.

Basia Muszarska nanoplastia keratynowe prostowanie gdansk

Co sądzą o moich szkoleniach z nanoplasti i keratynowego prostowania włosów dziewczyny, które już ukończyły kurs praktyczny i uzyskały certyfikaty? te opinie ściągnęłam dla Ciebie z Facebooka i Google. Możesz w nie kliknąć i sama się przekonać.

przykładowe realizacje kursantek podczas szkolenia

“Basia to najlepsza specjalistka od włosów jaką znam”

Keratynowe prostowanie włosów robię już 5 lat. Ale dopiero Basia zadbała o moje włosy ze specjalistyczna dokładnością. Cenię ją za to, że nie tylko wykonuje zabieg, ale ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie na temat pielęgnacji włosów i do tego zawsze mogę liczyć na jej wiedzę, nie tylko podczas zabiegu, ale zawsze kiedy do niej napiszę. Do tego jest przemiłą osobą i bardzo kontaktową. Szczerze polecam Wszystkim Paniom, które mają problem ze swoimi włosami na kontakt z Basią
zadowolona klientka szkolenie nanoplastia
Sandra ZAKRZEWSKA

“Z całego serca polecam te szkolenie”

Kurs zrobiłam w lipcu 2019 roku. Na samym początku ręce mi drżały, ze strachu. Tyle informacji jakie dostałam przed szkoleniem zupełnie mi się pomieszało. Sama sobie włosy potrafię wyprostować, ale komuś innemu? Byłam wystraszona. Ale Pani Basia wszystko mi powoli pokazała. Zwracała mi uwagę co dokładniej, co lepiej powinnam robić. Cały czas była przy mnie i obserwowała jak wykonuję pracę, czy robię dobrze wszystkie ruchy. Trzecią modelkę robiłam już spokojnie bez nerwów i czułam, że wiem co robię. Zajęcia trwały prawie 10 godzin. Byłam zmęczona, ale i szczęśliwa, że zainwestowane pieniądze nie poszły na marne. Jeszce raz bardzo dziękuję za doskonałe przygotowanie do nowej pracy.
Basia Muszarska komentarz nanoplastia keratyna
Anna Zielińska-Mazur

Jeżeli chcesz tak na prawdę wynieść konkretną wiedzę i umiejętności ze szkolenia i potem robić perfekcyjne zabiegi, a nie wypisywać na wewnętrznych forach dla pracujących w branży, jak należy wykonać konkretny zabieg (zdjęcie obok) to, to szkolenie będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

A tu możesz zobaczyć mały wycinek moich uzdolnionych kursantek

Koszt 1 dniowego szkolenia w promocji

1250 zł

1 500 zł

Za szkolenie możesz również dogodnie zapłacić w ratach

Razem z Anią, która ze mną współpracuje, tworzymy Team. Obie mamy uprawnienia instruktorskie, więc w jednym dniu możemy przeprowadzić 2 szkolenia indywidualne.

Nanoplastia keratynowe prostowanie Basia i Ania

Jeżeli jesteś zainteresowana szkoleniem wyślij do mnie formularz kontaktowy

Call Now ButtonZadzwoń