fbpx

Szkolenia

Szkolenia ...
jak najbardziej!
... Ale indywidualne!

Zapraszam Cię na indywidualne szkolenia z zabiegów NanoplastiKeratynowego Prostowania oraz Botoxu Brazylijskiego  nowości z 2020 roku.

Preferuję szkolenia indywidualne w systemie ja i kursantka (oczywiście plus modelka).
Przed szkoleniem otrzymujesz ode mnie  materiały dydaktyczne by już wcześniej się przygotować teoretycznie.
Ułatwi to nam znacznie późniejszą pracę.

Na jednych zajęciach szkolę maksymalnie 2 – 3 kursantki na jednym stanowisku, a do naszej dyspozycji są przeważnie dwie modelki o różnych włosach i z różnymi problemami.
Przed szkoleniem nie wiem dokładnie jaką modelkę, z jakimi problemami umówię.
Szkolenie zaczyna się od przeprowadzenia wywiadu i konsultacji. Dopiero wtedy podejmujemy decyzję co do wykonywanego zabiegu.

Od samego początku chcę żebyś przygotowała się, że każda nowa klientka to wielka niewiadoma.
Musisz od razu z tym się oswoić, bo takie będzie Twoje przyszłe zawodowe życie.
Więc, nie będę podkładać „łatwych klientek”, by Ci gładko poszło, bo najzwyczajniej mniej się nauczysz.
Z drugiej strony, zapewniam Cię, że nie musisz się na zapas martwić, bo ja stoję obok Ciebie, ramię w ramię i do skutku wszystko pokazuję, pomagam i wspieram.
Uważam, że to bardzo ważne byś w spokoju nauczyła się poprawnych nawyków, dobrych ruchów, a nie tylko popatrzyła sobie jak ktoś inny wykonuje zabieg.

Celem kursu jest nie tylko teoretyczne przygotowanie do zawodu (jak już pisałam, materiały dydaktyczne dostajesz po wpłacie zadatku na rezerwację terminu szkolenia) , ale przede wszystkim nauka praktyczna.
Wiem, z własnego doświadczenia, że na większości kursów, prócz wiedzy teoretycznej i wykonania pokazu przez szkoleniowca, niczego początkująca kursantka się nie nauczy, a co dopiero mieć świadomość, że jest się gotowym do późniejszej samodzielnej pracy.
Dlatego postanowiłam jako Specjalistka od włosów doskonałych, tak przygotować Cię do tego co będziesz później robić, byś od razu, pewnie zaczęła swoją nową pracę.
Po szkoleniu masz również możliwość dołączenia do naszej zamkniętej grupy kursantek, gdzie omawiamy różne aspekty naszej pracy. Znajdziesz tam masę porad, uwag oraz sposobów jak prowadzić swój nowy biznes. Jak, widzisz szkolenie nie kończy się na jednym dniu, lecz zaczynasz już żyć w grupie osób, które obdarzą Cię pomocą i radami. Będziesz miała możliwość podejrzeć ich profile i zobaczyć jak radzą sobie w pracy, jakie mają pomysły na rozwój zawodowy.
Pamiętaj, że firmuję Cię swoim wizerunkiem i rozpoznawalnością w branży i chciałabym Byś również tak się promowała, a nie chowała za producentami, gdyż ludzie lubią kupować od innych ludzi.
Bardzo będę się cieszyła kiedy również będziesz rozpoznawalna w branży.

Praktycznie przygotuję Cię do wykonywania pracy jako mobilna specjalistka, którą będziesz już od razu, po skompletowaniu wszystkich narzędzi pracy.
Również będziesz miała możliwość zobaczyć, jak można zorganizować u siebie w domu mały salonik by być niezależną specjalistką od doskonałych włosów.
Produkty jakie Ci zaoferuję są w konkurencyjnych cenach, niż podobne  w Polsce, są doskonałej jakości oraz konkurencja nie będzie mogła ich skopiować.

Przede wszystkim, przekażę Ci, nie tylko umiejętność wykonywania zabiegów, ale i całe swoje doświadczenie, byś nie powtarzała błędów, jakie robią inne dziewczyny na  początku swojej kariery.

Pamiętaj, nie ważny jest certyfikat, że odbyło się szkolenie, a Ty w nim uczestniczyłaś,  ale dobre opinie na temat Twojej pracy.

Brak umiejętności i doświadczenia równa się zmiana pracy na inną.

Basia Muszarska nanoplastia keratynowe prostowanie gdansk

Co dokładnie zawiera szkolenie?

Moje Autorskie szkolenie jest szkoleniem kompleksowym. I dzieli się na dwie ważne i uzupełniające się części.

Część teoretyczną i praktyczną.

Część teoretyczna musi zostać opanowana przed częścią praktyczną.

Szkolenie zawiera:

 • jak umiejętnie i wyczerpująco przeprowadzić konsultację przed zabiegiem, dodatkowo otrzymasz formularz konsultacji

 • jak analizować włosy przed wykonaniem zabiegu,

 • kompleksowe omówienie poszczególnych zabiegów oraz  zasad działania na włosy,

 • kompleksowe omówienie produktów, ich podobieństw,  jak i różnic,

 • omówienie informacji wprowadzających w błąd nasze klientki (np. „zabieg keratynowego prostowania, daje wyprost przy okazji bez gwarancji prostych włosów”)

 • część praktyczna wykonania zabiegu, jak poprawnie go wykonać, gdzie możesz robić błędy, jak stwierdzić, że wszystko jest ok,

 • jak dobrać temperaturę do włosów, na co zwrócić szczególną uwagę,

 • jak postępować z kobietami w ciąży, z problemami skórnymi, dziećmi itp.

 • obsługa po zabiegu, jak rozpatrywać ewentualne reklamacje i postępować z klientkami

 • jak kreować się na doradcę klienta oraz lidera w branży,

 • jak zacząć pracę po ukończeniu kursu (informacje marketingowe oraz podatkowe)

 • po skończeniu szkolenia jest możliwość wstąpienia do naszej zamkniętej grupy kursantek na FB, z gwarancją, że wszystkie sobie pomagamy, podpowiadamy i dzielimy się nowinkami patentami itp.

 • otrzymasz formularze 'zgody na zabieg’ oraz 'zalecenia po zabiegu’.

Po szkoleniu otrzymujesz certyfikat w języku polskim oraz angielskim. Jeżeli potrzebujesz certyfikat w innym języku (np. niemieckim, hiszpańskim itp.) proszę o wcześniejszą informację.
Na życzenie mogę również za opłatą 50 zł wystawić dodatkowy dokument poświadczający kwalifikacje wystawiony na formularzu zatwierdzonym zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji na podstawie odpowiedniej ustawy.

Co sądzą o moich szkoleniach z nanoplasti i keratynowego prostowania włosów dziewczyny, które już ukończyły kurs praktyczny i uzyskały certyfikaty? te opinie ściągnęłam dla Ciebie z Facebooka i Google. Możesz w nie kliknąć i sama się przekonać.

przykładowe realizacje kursantek podczas szkolenia

“Basia to najlepsza specjalistka od włosów jaką znam”

Keratynowe prostowanie włosów robię już 5 lat. Ale dopiero Basia zadbała o moje włosy ze specjalistyczna dokładnością. Cenię ją za to, że nie tylko wykonuje zabieg, ale ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie na temat pielęgnacji włosów i do tego zawsze mogę liczyć na jej wiedzę, nie tylko podczas zabiegu, ale zawsze kiedy do niej napiszę. Do tego jest przemiłą osobą i bardzo kontaktową. Szczerze polecam Wszystkim Paniom, które mają problem ze swoimi włosami na kontakt z Basią
zadowolona klientka szkolenie nanoplastia
Sandra ZAKRZEWSKA

“Z całego serca polecam te szkolenie”

Kurs zrobiłam w lipcu 2019 roku. Na samym początku ręce mi drżały, ze strachu. Tyle informacji jakie dostałam przed szkoleniem zupełnie mi się pomieszało. Sama sobie włosy potrafię wyprostować, ale komuś innemu? Byłam wystraszona. Ale Pani Basia wszystko mi powoli pokazała. Zwracała mi uwagę co dokładniej, co lepiej powinnam robić. Cały czas była przy mnie i obserwowała jak wykonuję pracę, czy robię dobrze wszystkie ruchy. Trzecią modelkę robiłam już spokojnie bez nerwów i czułam, że wiem co robię. Zajęcia trwały prawie 10 godzin. Byłam zmęczona, ale i szczęśliwa, że zainwestowane pieniądze nie poszły na marne. Jeszce raz bardzo dziękuję za doskonałe przygotowanie do nowej pracy.
Basia Muszarska komentarz nanoplastia keratyna
Anna Zielińska-Mazur

Jeżeli chcesz tak na prawdę wynieść konkretną wiedzę i umiejętności ze szkolenia i potem robić perfekcyjne zabiegi, a nie wypisywać na wewnętrznych forach dla pracujących w branży, jak należy wykonać konkretny zabieg (zdjęcie obok) to, to szkolenie będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

A tu możesz zobaczyć mały wycinek moich uzdolnionych kursantek

Koszt 1 dniowego szkolenia w promocji

1450 zł

2700 zł

Za szkolenie możesz również dogodnie zapłacić w ratach

Jeżeli jesteś zainteresowana szkoleniem wyślij do mnie formularz kontaktowy.

Szkolenia z nanoplasti Barbara Muszarska
Call Now ButtonZadzwoń